"Emanete sonuna kadar sahip çıkacağız"

Aksa İlim ve Davet Merkezi AKMER'in Sarıyer Temsilciliğimiz "Kudüs Bilinci" konulu program düzenledi. Uluslararası Kudüs ve Filistin Destek Birliği Sözcüsü Talal Nassar ve Beytülmakdis Öncüleri Derneği Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Güneş'in konuşmacı olarak katıldığı program ilgiyle takip edildi.

Mescid-i Aksa yürüyüşü gerçekleştirdik

AKMER'DEN MESCİD-İ AKSA YÜRÜYÜŞÜ

Mescid-i Aksa'ya girişi yasaklayan Siyonist israil'in zulmüne dur demek için Beyazıt meydanına doğru Mescid-i Aksa'ya destek yürüyüşü gerçekleştirdik. Bir grup AKMER gönüllüsünün ve çevreden iştirak edenlerin katılımıyla gerçekleşen yürüyüşde çocuklar ve hanımlarda yer aldı.

AKMER'in toplantısında çocuklarımız umut verdi

Aksa İlim ve Davet Merkezi AKMER'in 4. Tanışma ve Değerlendirme Toplantısı İstanbul'da gerçekleşti. İlim ve davet halkalarının mensupları, gönüllüler ve yakın çalışma grubu temsilcilerinin katıldığı program ilgiyle takip edildi. Özellikle çocukların gösterileri gelecek adına umut vericiydi.

AKMER'in Un Yardımları bölgeye ulaştı

AKMER'in çağrısıyla başlayan "Her Evden Bir Torba Un" çalışması 100 tonluk bir yardımın toplanmasına vesile oldu. Toplam 4 Tır Un yardımı kardeşlerimize ekmek olarak ulaşması için bölgedeki fırınlara teslim edildi.